Nechajte si vytvoriť nezáväznú
cenovú ponuku zdarma

Rekonštrukcie bytov a rodinných domov

Čaká vás v blízkej budúcnosti rekonštrukcia bytu v Bratislave a okolí (alebo rodinného domu) a hľadáte spoľahlivú a skúsenú firmu, ktorá by sa o to postarala? Nechajte to na našich odborníkov z EMTEGO, s.r.o., ktorí majú za sebou veľké množstvo úspešných rekonštrukcií bytov a rodinných domov.

Okrem maximálnej profesionality a výhodnej ceny vám vieme zabezpečiť aj vypratanie bytu pred samotnou rekonštrukciou (a ak budete mať záujem, aj uskladnenie nábytku počas rekonštrukcie), ako aj odvoz stavebného odpadu počas realizácie rekonštrukcie bytu alebo rodinného domu. Inými slovami, o vašu prerábku bytu v Bratislave a okolí (alebo rodinného domu) sa postaráme komplexne a výberom našej firmy nemusíte dodatočne nič zháňať či vybavovať.

Okrem rekonštrukcie bytov v Bratislave a okolí (ako aj rodinných domov) vám ponúkame aj čiastočné rekonštrukcie, ako napríklad rekonštrukciu kúpeľne v Bratislave a pod. Zároveň v našej ponuke nájdete aj ďalšie sťahovacie, ako aj doplnkové služby, ako napríklad búracie práce.

rekonštrukcie bytov Bratislava

PRIEBEH

Chceli by ste vedieť, ako také prerábky bytov v Bratislave a okolí, resp. rodinných domov (prípadne rekonštrukcia kúpeľne a iných častí domácnosti) v spolupráci s našou firmou prebiehajú? V prvom rade prídeme na obhliadku nehnuteľnosti, ktorej sa rekonštrukcia týka (ktorá je samozrejme zadarmo), aby sme boli schopní vytvoriť nie len cenovú ponuku, ale aj odhadnúť časový horizont rekonštrukčných prác. Následne, ak dôjde k dohode, stanoví sa termín realizácie samotnej prerábky bytu, resp. rodinného domu a všetko ostatné je v našej réžií, vy sa už o nič starať nemusíte.

CENNÍK

SlužbaCena
Rekonštrukcie bytov a rodinných domovDOHODOU

PREČO PRÁVE MY

poskytujeme bezplatnú a nezáväznú obhliadku priestorov

vytvárame nezáväznú cenovú ponuku na mieru zdarma

pôvodnú cenovú ponuku nikdy nenavyšujeme

u nás platíte iba za reálny objem vykonaných prác

máme transparentné ceny bez skrytých poplatkov

nie sme platcami DPH, takže s nami ušetríte 20%

služby poskytujeme nonstop (víkendy, sviatky, noc) bez príplatkov

naše služby poskytujeme aj do zahraničia