Nechajte si vytvoriť nezáväznú
cenovú ponuku zdarma

VYPRATÁVANIE PIVNÍC A GARÁŽÍ

Je vaša pivnica alebo garáž plná nepotrebných zbytočností, ktorých sa chcete zbaviť a pretriediť tak bordel, ktorý sa tam rokmi nahromadil? Radi sa o to postaráme. Ponúkame vám profesionálne a efektívne vypratávanie pivníc v Bratislave a blízkom okolí (ako aj garáží). Súčasťou služby je samozrejme aj likvidácia majetku, ktorého sa rozhodnete zbaviť.

Vytvorte priestor vo svojej pivnici alebo garáži rýchlo a efektívne vďaka skúsenému a priateľskému tímu z EMTEGO, s.r.o., ktorého prioritou je maximálna spokojnosť zákazníka. Plne sa prispôsobíme vašim potrebám a samotné vypratanie pivnice alebo garáže vykonáme za veľmi výhodnú cenu.

Okrem vypratávania pivníc v Bratislave a blízkom okolí (a garáži) vám samozrejme ponúkame aj vypratávanie ďalších priestorov (bytov a rodinných domov, firiem a kancelárií). Zároveň si neváhajte prezrieť aj naše doplnkové služby, ktoré so sťahovaním a vypratávaním priestorov úzko súvisia.

vypratávanie pivníc a garáží Bratislava

PRIEBEH

Zaujíma vás, ako také vypratávanie pivníc a garáži v našej firme prebieha? V prvom rade prídeme na krátku obhliadku (ktorá je samozrejme zdarma), aby sme boli schopní stanoviť čo najefektívnejší spôsob vypratania a vedeli vytvoriť cenovú ponuku. Alternatívou tvorby cenovej ponuky je poslať nám aktuálne fotky a informácie. Následne, ak budete akceptovať našu ponuku, dohodneme si termín vykonania vypratania pivnice alebo garáže a všetko ostatné je na nás, vy sa už o nič starať nemusíte.

CENNÍK

SlužbaCena
vypratanie pivnice / garážeDOHODOU
  • Cena závisí od viacerých faktorov, ako napríklad množstvo, váha, veľkosť vypratávaného majetku atď.
  • Pri vytváraní cenovej ponuky je nutné uvádzať presné a pravdivé informácie, v opačnom prípade sa cenová ponuka môže meniť
  • Kompletný cenník všetkých služieb si môžete pozrieť na tejto podstránke

PREČO PRÁVE MY

poskytujeme bezplatnú a nezáväznú obhliadku priestorov

vytvárame nezáväznú cenovú ponuku na mieru zdarma

pôvodnú cenovú ponuku nikdy nenavyšujeme

u nás platíte iba za reálny objem vykonaných prác

máme transparentné ceny bez skrytých poplatkov

nie sme platcami DPH, takže s nami ušetríte 20%

služby poskytujeme nonstop (víkendy, sviatky, noc) bez príplatkov

naše služby poskytujeme aj do zahraničia