Nechajte si vytvoriť nezáväznú
cenovú ponuku zdarma

SŤAHOVANIE BYTOV A RODINNÝCH DOMOV

Sťahujete sa zo svojho bytu alebo rodinného domu a zháňate spoľahlivú a lacnú sťahovaciu firmu v Bratislave, ktorá by sa o to postarala a ušetrila vám tak čas a energiu? Radi to pre vás urobíme. Veľmi dobre vieme, že sťahovanie býva spojené so stresom, pretože musíte myslieť na veľké množstvo vecí, ktoré je nutné v súvislosti so sťahovaním bytu alebo rodinného domu vybaviť, ale aj preto, že sa môže manipuláciou a prepravou váš majetok poškodiť.

Preto nechajte sťahovanie vašej domácnosti na skutočných profesionálov, ktorí vám poskytnú kvalitné služby a maximálny komfort.

So sťahovaním bytov a rodinných domov máme bohaté skúsenosti a presne vieme, aké problémy a aktivity sa s tým spájajú. Vložte svoju dôveru do našich rúk a určite neoľutujete.

Okrem sťahovania bytov v Bratislave (ako aj rodinných domov) vám samozrejme ponúkame aj sťahovanie ostatných druhov priestorov (firiem, kancelárií, skladov atď.), ako aj ďalšie doplnkové služby, ktoré sa so sťahovaním spájajú.

sťahovanie bytov Bratislava

PRIEBEH

Zaujíma vás, ako také sťahovanie bytu, resp. rodinného domu u nás prebieha? V prvom rade prídeme na obhliadku oboch nehnuteľností, ktorých sa sťahovanie týka (tá je samozrejme zdarma), aby sme vedeli stanoviť čo najefektívnejší spôsob sťahovania a samozrejme vytvoriť cenovú ponuku. Alternatívou tvorby cenovej ponuky je poslať nám aktuálne fotky. Následne, ak dôjde k dohode, dohodne sa termín vykonania samotného sťahovania bytu, resp. rodinného domu a všetko ostatné je na nás, vy sa o nič viac starať nemusíte.

CENNÍK

Neváhajte nás kontaktovať a my vám obratom vytvoríme nezáväznú cenovú ponuku úplne zadarmo. Okrem toho vám ponúkame aj možnosť obhliadky, ktorú máte taktiež vždy zdarma.

Orientačné ceny sťahovaniaCena
1-izbový bytod 49 €
2-izbový bytod 86 €
3-izbový bytod 124 €
4-izbový bytod 156 €
rodinný domDOHODOU
  • K cenám je potrebné pripočítať cenu za dopravu a ak sa v nehnuteľnosti nachádzajú ťažké bremená alebo starožitnosti, je nutné pripočítať aj tieto
  • Vyššie uvedené ceny platia za predpokladu, že je k dispozícii nákladný výťah a parkovanie pri vchode do nehnuteľnosti
  • V prípade, že je v nehnuteľnosti k dispozícií iba osobný výťah, resp. sa v nej nenachádza výťah vôbec, bude táto skutočnosť zohľadnená v cenovej ponuke
  • Pri vytváraní cenovej ponuky je nutné uvádzať presné a pravdivé informácie, v opačnom prípade sa cenová ponuka môže meniť
  • Kompletný cenník všetkých služieb si môžete pozrieť na tejto podstránke

PREČO PRÁVE MY

poskytujeme bezplatnú a nezáväznú obhliadku priestorov

vytvárame nezáväznú cenovú ponuku na mieru zdarma

pôvodnú cenovú ponuku nikdy nenavyšujeme

u nás platíte iba za reálny objem vykonaných prác

máme transparentné ceny bez skrytých poplatkov

nie sme platcami DPH, takže s nami ušetríte 20%

požičiavame 15 krabíc na sťahovanie zdarma

služby poskytujeme nonstop (víkendy, sviatky, noc) bez príplatkov

prvú hodinu dopravy a prepravy si neúčtujeme (platí pri sťahovaní)

každý náklad pred sťahovaním poistíme

nábytok, ako aj iný majetok sťahujeme už od jedného kusu

sťahovacie služby poskytujeme aj do zahraničia