Nechajte si vytvoriť nezáväznú
cenovú ponuku zdarma

VYPRATÁVANIE BYTOV A RODINNÝCH DOMOV

Máte v domácnosti starý nábytok alebo iný majetok, ktorý už nechcete a potrebujete sa ho nejako zbaviť? My sa o to radi postaráme rýchlo, efektívne a za výhodnú cenu. Ponúkame vám profesionálne a spoľahlivé vypratávanie bytov v Bratislave a blízkom okolí (ako aj rodinných domov). Súčasťou služby vypratávania bytov a rodinných domov je samozrejme aj následná likvidácia nákladu, ktorá je taktiež v našej réžií.

Nelámte si viac hlavu nad tým, ako sa starého a nepotrebného majetku zbaviť. Nechajte to na nás. So sťahovaním a vypratávaním bytov v Bratislave a okolí (a rodinných domov) máme bohaté skúsenosti a zároveň máme všetky potrebné pomôcky a vybavenie na to, aby nedošlo ku komplikáciám. Doprajte si komfort našich služieb a my vám garantujeme, že nebudete ľutovať.

Okrem vypratávania bytov a rodinných domov vám ponúkame aj vypratávanie ďalších druhov priestorov (firiem a kancelárií, garáži, skladov atď.). Zároveň si určite prezrite aj naše doplnkové služby, ktoré sa so sťahovaním a vypratávaním spájajú.

vypratávanie bytov Bratislava

PRIEBEH

Zaujíma vás, ako také vypratávanie bytov a rodinných domov v spolupráci s našou firmou prebieha? Na úvod prídeme na krátku obhliadku (ktorá je zadarmo), aby sme boli schopní stanoviť čo najefektívnejší spôsob vypratania a vytvoriť adekvátnu cenovú ponuku. Alternatívou tvorby cenovej ponuky je poslať nám aktuálne fotky a informácie. Následne sa v prípade akceptácie našej ponuky dohodne termín vykonania vypratávania bytu alebo rodinného domu a všetko ostatné je v našej réžií, vy sa už o nič starať nemusíte.

CENNÍK

Neváhajte nás kontaktovať a my vám obratom vytvoríme nezáväznú cenovú ponuku úplne zadarmo. Okrem toho vám ponúkame aj možnosť obhliadky, ktorú máte taktiež vždy zdarma.

Orientačné ceny vypratávaniaCena
1-izbový byt87 €
2-izbový byt166 €
3-izbový byt248 €
4-izbový byt329 €
rodinný domDOHODOU
sedačka alebo samostatný kus nábytku30 €
  • K cenám je potrebné pripočítať cenu za dopravu a ak sa v nehnuteľnosti nachádzajú ťažké bremená, je nutné pripočítať aj tieto
  • V cene je započítaná aj likvidácia v zbernom dvore
  • Vyššie uvedené ceny platia za predpokladu, že je k dispozícii nákladný výťah a parkovanie pri vchode do nehnuteľnosti
  • V prípade, že je v nehnuteľnosti k dispozícií iba osobný výťah, resp. sa v nej nenachádza výťah vôbec, bude táto skutočnosť zohľadnená v cenovej ponuke
  • Pri vytváraní cenovej ponuky je nutné uvádzať presné a pravdivé informácie, v opačnom prípade sa cenová ponuka môže meniť
  • Kompletný cenník všetkých služieb si môžete pozrieť na tejto podstránke

PREČO PRÁVE MY

poskytujeme bezplatnú a nezáväznú obhliadku priestorov

vytvárame nezáväznú cenovú ponuku na mieru zdarma

pôvodnú cenovú ponuku nikdy nenavyšujeme

u nás platíte iba za reálny objem vykonaných prác

máme transparentné ceny bez skrytých poplatkov

nie sme platcami DPH, takže s nami ušetríte 20%

služby poskytujeme nonstop (víkendy, sviatky, noc) bez príplatkov

naše služby poskytujeme aj do zahraničia