BALENIE

Ako každá profesionálna sťahovacia firma, aj my máme vo svojej ponuke služieb kvalitné balenie, ktorého prioritnou funkciou je ochrana prepravovaného nákladu. Ak je tovar nevhodne alebo dokonca nesprávne zabalený, zvyšuje sa riziko jeho poškodenia. Práve preto sú pri balení nákladu dôležité skúsenosti a kvalitné pomôcky.

Neriskujte poškodenie vášho majetku jeho nesprávnym zabalením a zverte to do rúk odborníkom, ktorí majú s balením nákladu v Bratislave a blízkom okolí bohaté skúsenosti - EMTEGO, s.r.o., garancia vašej spokojnosti.

Okrem balenia nákladu vám samozrejme ponúkame aj jeho prepravu, ako aj komplexné a cenovo výhodné sťahovacie služby v Bratislave a blízkom okolí. Zároveň si neváhajte prezrieť aj ďalšie doplnkové služby, ktoré sa so sťahovaním, vypratávaním a odvozom stavebného odpadu spájajú.

balenie tovaru Emtego

PRIEBEH

Chceli by ste vedieť, ako také balenie nákladu v spolupráci s našou firmou prebieha? Na základe všetkých potrebných informácií, ako napríklad počet kusov alebo veľkosť prepravovaného tovaru vytvoríme adekvátnu cenovú ponuku. Potom, ak budete akceptovať našu ponuky, dohodne sa termín balenia nákladu a všetko ostatné je v našej réžií, vy už nič v spojitosti s balením riešiť nemusíte.

CENNÍK

Naše ceny sú transparentné a na rozdiel od iných poskytovateľov rovnakých služieb nezavádzame nízkymi cenami, ktoré sa pri konkrétnej cenovej ponuke znásobia. U nás si môžete byť istí, že cenový rozdiel (kvôli špecifikám a doprave) nebude výrazný a nepovieme vám z pôvodnej ceny na webe 82€ konečnú sumu 260€.

Prehľad cien za balenie

BalenieCENA
balenie majetku do krabíc, fólií a pod.16 €/miestnosť
komplet balenie všetkých vecíDOHODOU
  • Za miestnosť sa nepovažuje WC, špajza a miestnosti, v ktorých sa nachádza minimum predmetov

Prehľad cien za baliaci materiál

Baliaci materiálPožičanieOdpredaj
krabica malá (nad 15 ks)1 €2 €
krabica veľká (nad 15 ks)1,30 €2,50 €
krabica na šaty s ramienkom (ks)4 €10 €
bublinková fólia/0,80 €/1 meter
ochranná fólia (stretch) (ks)/8 €
baliaci papier (kg)/4 €
páska (ks)/1,50 €
PVC vrecká (ks)/0,70 €
dekyZADARMO4 €