Nechajte si vytvoriť nezáväznú
cenovú ponuku zdarma

NÁKLADNÉ TAXI

Čaká vás sťahovanie alebo vypratávanie nehnuteľnosti v Bratislave a blízkom okolí, ktoré chcete realizovať svojpomocne, no nemáte k dispozícií vhodné nákladné auto? Radi Vám s tým pomôžeme. Využite našu službu nákladného taxi v Bratislave a okolí. Poskytneme vám nákladné auto so skúseným šoférom, ktorý vám bude plne k dispozícií na prepravu vášho majetku. V nákladnom taxi máte samozrejme 2 miesta na sedenie počas prepravy a v prípade záujmu vám vieme ponúknuť aj nákladku/výkladku či požičanie alebo odpredaj baliacich materiálov.

Ušetrite finančné prostriedky a využite výhodu, že máte k dispozícií vlastnú pracovnú silu. Nákladné taxi vás aj s našim šoférom bude stáť iba zlomok ceny, ktorú by ste platili za komplexné sťahovacie alebo vypratávacie služby. Riešte sťahovanie a vypratávanie nehnuteľnosti svojpomocne jednoducho, efektívne a lacno prostredníctvom nákladného taxi v Bratislave a okolí od spoločnosti EMTEGO, s.r.o.

Okrem nákladného taxi vám ponúkame aj prepravu tovaru v Bratislave, v rámci Slovenska ale aj celej EÚ, ako aj ďalšie doplnkové služby, ktoré s profesionálnym sťahovaním a vypratávaním nehnuteľností súvisia.

nákladné taxi Bratislava

PRIEBEH

Zaujíma vás, ako také nákladné taxi v spolupráci s našou firmou prebieha? Na základe odhadovaného času prác, váhy nákladu a prekonanej vzdialenosti vytvoríme adekvátnu cenovú ponuku (vo forme hodinovej sadzby). Následne, ak dôjde k akceptovaniu našej ponuky, dohodne sa termín realizácie samotnej služby. To je všetko, ostatné je na vašej rýchlosti a šikovnosti.

CENNÍK

Neváhajte nás kontaktovať a my vám obratom vytvoríme nezáväznú cenovú ponuku úplne zadarmo. Okrem toho vám ponúkame aj možnosť obhliadky, ktorú máte taktiež vždy zdarma.

Nákladné taxiCena
šofér + auto25 € / hod
doprava v / mimo mesta0,8 € / 0,6 km
minimálna cena služby40 €
  • Pri pravidelnejšej preprave poskytujeme zľavy
  • Cena dopravy sa počíta od nastúpenia vodiča do dodávky až po jeho vystúpenie na našom parkovisku po ukončení služby
  • Cena šoféra a auta sa počíta od príchodu k zákazníkovi až po odchod od zákazníka
  • Tovar, ktorý neprepravujeme: živé zvieratá, ADR tovary, tekutý a sypký tovar, výbušný tovar
  • Pri preprave do zahraničia robíme idividuálnu cenovú ponuku
  • Možnosť náklady/výkladky cena DOHODOU