Nechajte si vytvoriť nezáväznú
cenovú ponuku zdarma

MENŠIE SŤAHOVANIE

Máte v pláne menšie sťahovanie v Bratislave a blízkom okolí a hľadáte lacnú sťahovaciu firmu, ktorá by sa vám o to postarala napriek tomu, že sa jedná iba o malý “kšeft”? Sme vám plne k dispozícií. Nám nezáleží na tom, či chcete presťahovať malú izbu v domácnosti, garáž, pivnicu alebo jeden konkrétny kus nábytku. Našou prioritou je uspokojovanie všetkých druhov potrieb v oblasti sťahovania a vaša maximálna spokojnosť.

Preto nás v prípade plánovania a realizácie menšieho sťahovania v Bratislave a okolí neváhajte kontaktovať a ušetrite si zbytočnú námahu a stres. S nami to bude jednoduchšie a efektívnejšie. Ponúkame profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby za rozumné ceny a sme si viac než istí, že našu spoluprácu nebudete ľutovať.

Okrem menšieho sťahovania vám samozrejme ponúkame aj ďalšie sťahovacie služby, rovnako ako všetky doplnkové služby, ktoré sa so sťahovaním priestorov spájajú.

menšie sťahovanie Bratislava

PRIEBEH

Zaujíma vás, ako také menšie sťahovanie v našej firme prebieha? Najskôr prídeme na krátku obhliadku oboch nehnuteľností, ktorých sa sťahovanie týka (tá je samozrejme zadarmo), aby sme boli schopní stanoviť čo najefektívnejší spôsob sťahovania a samozrejme vytvoriť cenovú ponuku. Alternatívou tvorby cenovej ponuky je poslať nám aktuálne fotky a informácie. Potom si v prípade akceptovania našej ponuky dohodneme termín realizácie menšieho sťahovania a všetko ostatné je v našej réžií, vy sa už o nič starať nemusíte.

CENNÍK

Orientačné ceny sťahovaniaCena
menšie sťahovanieDOHODOU
  • Cena závisí od viacerých faktorov, ako napríklad množstvo, váha, veľkosť sťahovaného tovaru atď.
  • Pri vytváraní cenovej ponuky je nutné uvádzať presné a pravdivé informácie, v opačnom prípade sa cenová ponuka môže meniť
  • Kompletný cenník všetkých služieb si môžete pozrieť na tejto podstránke

PREČO PRÁVE MY

poskytujeme bezplatnú a nezáväznú obhliadku priestorov

vytvárame nezáväznú cenovú ponuku na mieru zdarma

pôvodnú cenovú ponuku nikdy nenavyšujeme

u nás platíte iba za reálny objem vykonaných prác

máme transparentné ceny bez skrytých poplatkov

nie sme platcami DPH, takže s nami ušetríte 20%

požičiavame 15 krabíc na sťahovanie zdarma

služby poskytujeme nonstop (víkendy, sviatky, noc) bez príplatkov

pôvodnú cenovú ponuku nikdy nenavyšujeme

každý náklad pred sťahovaním poistíme

nábytok, ako aj iný majetok sťahujeme už od jedného kusu

sťahovacie služby poskytujeme aj do zahraničia