Nechajte si vytvoriť nezáväznú
cenovú ponuku zdarma

SŤAHOVANIE STAROŽITNOSTÍ

Čaká vás sťahovanie a máte doma majetok, ktorý sa zaraďuje medzi starožitnosti? Bojíte sa ho zveriť do rúk sťahovacej firme, no neviete ho presťahovať vlastnými silami? U nás sa žiadnych komplikácii obávať nemusíte. So sťahovaním starožitností v Bratislave a blízkom okolí máme bohaté skúsenosti vrátane vybavenia a pomôcok, ktoré sú pri bezpečnom a bezrizikovom sťahovaní starožitností nevyhnutné.

Nerobte si zbytočné stresy a nechajte sťahovanie vašich starožitností v Bratislave a okolí na nás. Poskytujeme profesionálne a spoľahlivé sťahovacie služby za výhodné ceny - EMTEGO, s.r.o., spokojnosť garantovaná.

Okrem sťahovania starožitností vám ponúkame aj sťahovanie všetkých ostatných predmetov a majetku (trezorov, nábytku, klavírov a pod.), ako aj všetkých druhov priestorov (firiem, skladov, bytov a rodinných domov atď.), Rovnako si môžete prezrieť aj naše doplnkové služby, ktoré so sťahovaním bezprostredne súvisia.

sťahovanie starožitností Bratislava

PRIEBEH

Chceli by ste vedieť, ako také sťahovanie starožitností v našej firme prebieha? Najskôr prídeme na bezplatnú obhliadku oboch nehnuteľností, v rámci ktorých bude sťahovanie prebiehať, aby sme vedeli stanoviť čo najefektívnejší spôsob sťahovania a boli schopní vytvoriť cenovú ponuku. Alternatívou tvorby cenovej ponuky je poslať nám aktuálne fotky a informácie. Potom, ak dôjde k akceptácií našej ponuky, dohodne sa termín vykonania samotného sťahovania starožitností a všetko ostatné je v našej réžií, vy sa o nič viac starať nemusíte.

CENNÍK

Orientačné ceny sťahovaniaCena
presťahovanie starožitnostíDOHODOU
  • Cena závisí od viacerých faktorov, ako napríklad množstvo, váha, veľkosť sťahovaného tovaru atď.
  • Pri vytváraní cenovej ponuky je nutné uvádzať presné a pravdivé informácie, v opačnom prípade sa cenová ponuka môže meniť
  • Kompletný cenník všetkých služieb si môžete pozrieť na tejto podstránke

PREČO PRÁVE MY

poskytujeme bezplatnú a nezáväznú obhliadku priestorov

vytvárame nezáväznú cenovú ponuku na mieru zdarma

pôvodnú cenovú ponuku nikdy nenavyšujeme

u nás platíte iba za reálny objem vykonaných prác

máme transparentné ceny bez skrytých poplatkov

nie sme platcami DPH, takže s nami ušetríte 20%

požičiavame 15 krabíc na sťahovanie zdarma

služby poskytujeme nonstop (víkendy, sviatky, noc) bez príplatkov

prvú hodinu dopravy a prepravy si neúčtujeme (platí pri sťahovaní)

každý náklad pred sťahovaním poistíme

nábytok, ako aj iný majetok sťahujeme už od jedného kusu

sťahovacie služby poskytujeme aj do zahraničia