Nechajte si vytvoriť nezáväznú
cenovú ponuku zdarma

LIKVIDÁCIA A ODVOZ STARÉHO NÁBYTKU

Máte doma starý a nepotrebný nábytok alebo spotrebiče, ktorých sa chcete zbaviť? Hľadáte na to spoľahlivú a skúsenú sťahovaciu firmu? My sa o to radi postaráme. Poskytujeme profesionálnu a cenovo výhodnú likvidáciu a odvoz starého nábytku v Bratislave a blízkom okolí.

Nerobte si okolo likvidácie nepotrebného nábytku a spotrebičov zbytočné stresy a nechajte to na odborníkov, ktorí majú s likvidáciou starého nábytku v Bratislave a okolí dlhoročné skúsenosti. Okrem toho máme všetko potrebné na to, aby bolo vykonanie služby maximálne efektívne aj z hľadiska času. Vyskúšajte služby EMTEGO, s.r.o. a určite nebudete ľutovať.

Okrem likvidácie a odvozu starého nábytku a spotrebičov vám ponúkame aj odvoz ďalších predmetov (napríklad stavebného odpadu, železa a pod.). Zároveň si určite prezrite aj naše doplnkové služby, ktoré so sťahovaním, vypratávaním a likvidáciou úzko súvisia.

odvoz starého nábytku Bratislava

PRIEBEH

Zaujíma vás, ako taká likvidácia a odvoz starého nábytku a spotrebičov v spolupráci s nami prebieha? Najskôr prídeme na bezplatnú obhliadku, aby sme vedeli stanoviť čo najefektívnejší spôsob vykonania práce a boli schopní vytvoriť adekvátnu cenovú ponuku. Alternatívou tvorby cenovej ponuky je poslať nám aktuálne fotky a informácie. Následne, ak dôjde k akceptácií našej ponuky, dohodneme si termín vykonania likvidácie a odvozu starého nábytku a spotrebičov a všetko ostatné je v našej réžií, vy sa už o nič viac starať nemusíte.

CENNÍK

SlužbaCena
odvoz a likvidácia starého nábytkuDOHODOU
  • Cena závisí od viacerých faktorov, ako napríklad množstvo, váha, veľkosť vypratávaného majetku atď.
  • Pri vytváraní cenovej ponuky je nutné uvádzať presné a pravdivé informácie, v opačnom prípade sa cenová ponuka môže meniť
  • Kompletný cenník všetkých služieb si môžete pozrieť na tejto podstránke

PREČO PRÁVE MY

poskytujeme bezplatnú a nezáväznú obhliadku priestorov

vytvárame nezáväznú cenovú ponuku na mieru zdarma

pôvodnú cenovú ponuku nikdy nenavyšujeme

u nás platíte iba za reálny objem vykonaných prác

máme transparentné ceny bez skrytých poplatkov

nie sme platcami DPH, takže s nami ušetríte 20%

služby poskytujeme nonstop (víkendy, sviatky, noc) bez príplatkov

naše služby poskytujeme aj do zahraničia