Nechajte si vytvoriť nezáväznú
cenovú ponuku zdarma

VYPRATÁVANIE FIRIEM A KANCELÁRIÍ

Meníte vo firme, resp. kancelárií nábytok alebo iný majetok, ktorý sa stal nepotrebným? Potrebujete sa ho zbaviť čo najefektívnejšie a za rozumnú cenu? Nechajte to na skúsených odborníkov. Ponúkame vám profesionálne a spoľahlivé vypratávanie firiem a kancelárií v Bratislave a blízkom okolí vrátane vybavenia likvidácie samotného nákladu.

Nestrácajte čas a energiu riešením vypratávania a následnej likvidácie nepotrebného majetku vlastnými silami. Sústreďte sa radšej na to, čo je pre vaše podnikanie skutočne dôležité. O efektívne vypratanie vašej firmy alebo kancelárie v Bratislave a okolí sa postaráme my.

Okrem vypratávania firiem a kancelárií vám samozrejme ponúkame aj vypratávanie ďalších druhov priestorov (bytov a rodinných domov, garáži, skladov a pod.). Zároveň si neváhajte prezrieť aj naše doplnkové služby, ktoré sa s profesionálnym sťahovaním a vypratávaním spájajú.

vypratávanie firiem a kancelárií Bratislava

PRIEBEH

Chceli by ste vedieť, ako také vypratávanie firiem a kancelárií v spolupráci s našou firmou prebieha? V prvom rade prídeme na krátku obhliadku (ktorá je samozrejme zadarmo), aby sme boli schopní stanoviť čo najefektívnejší spôsob vypratania a samozrejme vytvoriť adekvátnu cenovú ponuku. Alternatívou tvorby cenovej ponuky je poslať nám aktuálne fotky a informácie. Potom, ak dôjde k akceptovaniu našej ponuky, dohodneme si termín vykonania vypratania firmy alebo kancelárie a všetko ostatné je na nás, vy sa už o nič viac starať nemusíte.

CENNÍK

SlužbaCena
vypratanie firmy / kancelárieDOHODOU
  • Cena závisí od viacerých faktorov, ako napríklad množstvo, váha, veľkosť vypratávaného majetku atď.
  • Pri vytváraní cenovej ponuky je nutné uvádzať presné a pravdivé informácie, v opačnom prípade sa cenová ponuka môže meniť
  • Kompletný cenník všetkých služieb si môžete pozrieť na tejto podstránke

PREČO PRÁVE MY

poskytujeme bezplatnú a nezáväznú obhliadku priestorov

vytvárame nezáväznú cenovú ponuku na mieru zdarma

pôvodnú cenovú ponuku nikdy nenavyšujeme

u nás platíte iba za reálny objem vykonaných prác

máme transparentné ceny bez skrytých poplatkov

nie sme platcami DPH, takže s nami ušetríte 20%

služby poskytujeme nonstop (víkendy, sviatky, noc) bez príplatkov

naše služby poskytujeme aj do zahraničia