Nechajte si vytvoriť nezáväznú
cenovú ponuku zdarma

VYPRATÁVANIE SKLADOV

Máte vlastný sklad, ktorý je plný nepotrebných harabúrd a potrebujete ho čo najefektívnejšie vypratať? Nechajte to na nás. O vypratanie vášho skladu v Bratislave a blízkom okolí sa radi postaráme. So sťahovaním a vypratávaním skladov máme bohaté skúsenosti vrátane potrebného vybavenia a pomôcok. Okrem profesionálne odvedenej práce vám vypratanie skladu v Bratislave a okolí urobíme za veľmi výhodnú cenu. Súčasťou služby vypratania skladu je samozrejme aj likvidácia nákladu, ktorá je v našej réžií.

Nelámte si nad vyprataním vášho skladu hlavu a nechajte to na skúsený a priateľský tím z EMTEGO, s.r.o. Garantujeme vám, že našu spoluprácu nebudete ľutovať.

Okrem vypratávania skladov nájdete v ponuke aj vypratávanie ďalších priestorov (firiem a kancelárií, pivníc, garáží a pod.). Zároveň si určite prezrite aj naše doplnkové služby súvisiace so sťahovaním a vypratávaním priestorov.

vypratávanie skladov Bratislava

PRIEBEH

Zaujíma vás, ako také vypratávanie skladov u nás prebieha? Na úvod prídeme na krátku obhliadku (ktorá je zadarmo), aby sme vedeli stanoviť čo najefektívnejší spôsob vypratania a boli schopní vytvoriť zodpovedajúcu cenovú ponuku. Alternatívou tvorby cenovej ponuky je poslať nám aktuálne fotky a informácie. Následne, ak dôjde k akceptácií našej ponuky, dohodne sa termín vykonania vypratania skladu a všetko ostatné je na nás, vy už nič viac riešiť nemusíte.

CENNÍK

SlužbaCena
vypratanie skladuDOHODOU
  • Cena závisí od viacerých faktorov, ako napríklad množstvo, váha, veľkosť vypratávaného majetku atď.
  • Pri vytváraní cenovej ponuky je nutné uvádzať presné a pravdivé informácie, v opačnom prípade sa cenová ponuka môže meniť
  • Kompletný cenník všetkých služieb si môžete pozrieť na tejto podstránke

PREČO PRÁVE MY

poskytujeme bezplatnú a nezáväznú obhliadku priestorov

vytvárame nezáväznú cenovú ponuku na mieru zdarma

pôvodnú cenovú ponuku nikdy nenavyšujeme

u nás platíte iba za reálny objem vykonaných prác

máme transparentné ceny bez skrytých poplatkov

nie sme platcami DPH, takže s nami ušetríte 20%

služby poskytujeme nonstop (víkendy, sviatky, noc) bez príplatkov

naše služby poskytujeme aj do zahraničia