Nechajte si vytvoriť nezáväznú
cenovú ponuku zdarma

O NÁS

Sme firma špecializujúca sa na sťahovanie, ale v ponuke našich služieb nájdete aj ďalšie činnosti, ako napríklad vypratávanie priestorov, likvidáciu a odvoz starého nábytku, spotrebičov a stavebného odpadu, ako aj balenie, búracie práce či komplexné rekonštrukcie bytov a rodinných domov.

Našou filozofiou a cieľom zároveň je poskytovanie kvalitných služieb, ktoré zabezpečia maximálnu spokojnosť zákazníka. S prácou v oblasti sťahovania (ako aj v ďalších službách) máme niekoľkoročné skúsenosti a vzhľadom na spokojnosť a pozitívne recenzie zákazníkov sme sa rozhodli tejto činnosti venovať naplno a založiť vlastnú firmu - EMTEGO, s.r.o., ktorá v súčasnosti uspokojuje potreby zákazníkov v Bratislave a blízkom okolí.

Hoci sa na trhu nachádza veľké množstvo firiem zaoberajúcich sa sťahovaním a ostatnými službami, ktoré ponúkame, veríme, že sa dokážeme odlíšiť nielen lepšou cenovou ponukou a kvalitou odvedenej práce, ale aj našim priateľským a ústretovým prístupom.

Zákazníka považujeme za rovnocenného partnera, ktorému sa snažíme v maximálnej miere prispôsobiť a ktorého spokojnosť pre nás znamená prvoradý úspech.

V prípade, že hľadáte spoľahlivú a cenovo dostupnú sťahovaciu firmu, radi vám pomôžeme a veríme, že na konci budete spokojní a naše služby odporučíte vašim známym.