Nechajte si vytvoriť nezáväznú
cenovú ponuku zdarma

SŤAHOVANIE FIRIEM A KANCELÁRIÍ

Čaká vás sťahovanie firmy alebo kancelárie v Bratislave a blízkom okolí? Chcete to mať za sebou čo najrýchlejšie bez zbytočných starostí? Radi sa o to postaráme. Ponúkame vám spoľahlivé, cenovo výhodné a efektívne sťahovacie služby, ktoré maximálne prispôsobíme vašim potrebám.

Nestrácajte svoj drahocenný čas a venujte sa tomu, čo je pre vaše podnikanie najdôležitejšie. Sťahovanie firiem a kancelárií je pre nás zábavou a presne vieme, aké úkony a problémy sa s tým spájajú, takže spoluprácou s nami ušetríte prípadné komplikácie a nepríjemnosti. Preto, ak potrebujete presťahovať svoju firmu alebo kanceláriu v Bratislave, obráťte sa na profesionálov - EMTEGO, s.r.o.

Okrem sťahovania firiem a kancelárií vám ponúkame aj sťahovanie všetkých ďalších druhov priestorov (bytov a rodinných domov, garáži, skladov atď.), ako aj ostatné doplnkové služby súvisiace so sťahovaním.

sťahovanie firiem Bratislava

PRIEBEH

Zaujíma vás, ako také sťahovanie firmy a kancelárie v spolupráci s našou firmou prebieha? Na úvod prídeme na bezplatnú obhliadku oboch nehnuteľností, v rámci ktorých sa bude sťahovať, aby sme boli schopní stanoviť čo najefektívnejší spôsob sťahovania a zároveň vytvoriť cenovú ponuku. Alternatívou tvorby cenovej ponuky je poslať nám aktuálne fotky a informácie. Potom sa v prípade akceptácie našej ponuky dohodne termín vykonania sťahovania firmy, resp. kancelárie a všetko ostatné je v našej réžií, vy sa už o nič starať nemusíte.

CENNÍK

Neváhajte nás kontaktovať a my vám obratom vytvoríme nezáväznú cenovú ponuku úplne zadarmo. Okrem toho vám ponúkame aj možnosť obhliadky, ktorú máte taktiež vždy zdarma.

Orientačné ceny sťahovaniaCena
1 pracovné miesto49 €
  • Jedno pracovné miesto obsahuje: 1x pracovný stôl, 1x skriňa, 1x kontajner, 1x smetný kôš
  • K cenám je potrebné pripočítať cenu za dopravu a ak sa v nehnuteľnosti nachádzajú ťažké bremená alebo starožitnosti, je nutné pripočítať aj tieto
  • Vyššie uvedené ceny platia za predpokladu, že je k dispozícii nákladný výťah a parkovanie pri vchode do nehnuteľnosti
  • V prípade, že je v nehnuteľnosti k dispozícií iba osobný výťah, resp. sa v nej nenachádza výťah vôbec, bude táto skutočnosť zohľadnená v cenovej ponuke
  • Pri vytváraní cenovej ponuky je nutné uvádzať presné a pravdivé informácie, v opačnom prípade sa cenová ponuka môže meniť
  • Kompletný cenník všetkých služieb si môžete pozrieť na tejto podstránke

PREČO PRÁVE MY

poskytujeme bezplatnú a nezáväznú obhliadku priestorov

vytvárame nezáväznú cenovú ponuku na mieru zdarma

pôvodnú cenovú ponuku nikdy nenavyšujeme

u nás platíte iba za reálny objem vykonaných prác

máme transparentné ceny bez skrytých poplatkov

nie sme platcami DPH, takže s nami ušetríte 20%

požičiavame 15 krabíc na sťahovanie zdarma

služby poskytujeme nonstop (víkendy, sviatky, noc) bez príplatkov

prvú hodinu dopravy a prepravy si neúčtujeme (platí pri sťahovaní)

každý náklad pred sťahovaním poistíme

nábytok, ako aj iný majetok sťahujeme už od jedného kusu

sťahovacie služby poskytujeme aj do zahraničia