Nechajte si vytvoriť nezáväznú
cenovú ponuku zdarma

SŤAHOVANIE NÁBYTKU

Sťahujete sa zo svojej nehnuteľnosti a potrebujete pomôcť so sťahovaním nábytku v Bratislave a blízkom okolí? Sme tu pre vás a sme vám plne k dispozícií. Poskytujeme profesionálne, spoľahlivé a lacné sťahovacie služby v Bratislave, kam samozrejme patrí okrem iného aj sťahovanie nábytku, spotrebičov, ale aj sťahovanie sedacej súpravy či ťažkých  bremien (klavíre, piána, trezory atď.).

Nelámte si viac hlavu nad tým, ako a hlavne kto vykoná sťahovanie vášho nábytku v Bratislave a blízkom okolí. Nechajte to na spoľahlivý a priateľský tím ľudí z EMTEGO, s.r.o. So sťahovaním všetkých druhov priestorov a predmetov máme bohaté skúsenosti a sme si istí, že s našimi službami budete maximálne spokojní.

Okrem sťahovania nábytku a spotrebičov vám ponúkame aj ďalšie sťahovacie služby, rovnako ako všetky doplnkové služby súvisiace s komplexným a profesionálnym sťahovaním.

sťahovanie nábytku Bratislava

PRIEBEH

Chceli by ste vedieť, ako také sťahovanie nábytku a spotrebičov u nás prebieha? V prvom rade prídeme na bezplatnú obhliadku oboch nehnuteľností, v rámci ktorých sa bude sťahovať, aby sme boli schopní stanoviť čo najefektívnejší spôsob sťahovania a vytvoriť adekvátnu cenovú ponuku. Alternatívou tvorby cenovej ponuky je poslať nám aktuálne fotky a informácie. Potom, ak dôjde k akceptácií našej ponuky, dohodneme termín vykonania samotného sťahovania nábytku a spotrebičov a všetko ostatné je v našej réžií, vy už nič riešiť nemusíte.

CENNÍK

Neváhajte nás kontaktovať a my vám obratom vytvoríme nezáväznú cenovú ponuku úplne zadarmo. Okrem toho vám ponúkame aj možnosť obhliadky, ktorú máte taktiež vždy zdarma.

NábytokCena
chladnička30 €
práčka25 €
umývačka riadu25 €
komóda20 €
skriňa30 €
malý kus nábytku20 €
  • Cenník neplatí pri sťahovaní celej nehnuteľnosti.
  • K cenám je potrebné pripočítať cenu za dopravu.
  • Vyššie uvedené ceny platia za predpokladu, že je k dispozícii nákladný výťah a parkovanie pri vchode do nehnuteľnosti
  • V prípade, že je v nehnuteľnosti k dispozícií iba osobný výťah, resp. sa v nej nenachádza výťah vôbec, bude táto skutočnosť zohľadnená v cenovej ponuke
  • Pri vytváraní cenovej ponuky je nutné uvádzať presné a pravdivé informácie, v opačnom prípade sa cenová ponuka môže meniť
  • Kompletný cenník všetkých služieb si môžete pozrieť na tejto podstránke

PREČO PRÁVE MY

poskytujeme bezplatnú a nezáväznú obhliadku priestorov

poskytujeme bezplatnú a nezáväznú obhliadku priestorov

pôvodnú cenovú ponuku nikdy nenavyšujeme

u nás platíte iba za reálny objem vykonaných prác

máme transparentné ceny bez skrytých poplatkov

nie sme platcami DPH, takže s nami ušetríte 20%

požičiavame 15 krabíc na sťahovanie zdarma

služby poskytujeme nonstop (víkendy, sviatky, noc) bez príplatkov

prvú hodinu dopravy a prepravy si neúčtujeme (platí pri sťahovaní)

každý náklad pred sťahovaním poistíme

nábytok, ako aj iný majetok sťahujeme už od jedného kusu

sťahovacie služby poskytujeme aj do zahraničia