Nechajte si vytvoriť nezáväznú
cenovú ponuku zdarma

SŤAHOVANIE SKLADOV

Ste majiteľom skladu v Bratislave alebo blízkom okolí a musíte čo najskôr riešiť jeho sťahovanie? Rozmýšľate nad tým, ako to celé zrealizovať? Nechajte to na profesionálov, ktorí majú so sťahovaním skladov v Bratislave a okolí bohaté skúsenosti. Váš sklad presťahujeme spoľahlivo, efektívne a za výhodnú cenu.

Nestrácajte čas a energiu sťahovaním vášho skladu svojpomocne. Okrem toho môžu počas sťahovania skladu vlastnými silami nastať komplikácie a dokonca môže prísť k poškodeniu samotného prepravovaného tovaru. Preto vložte svoju dôveru do našich praxou skúsených rúk a vy sa môžete venovať tomu, čo je pre vaše podnikanie najdôležitejšie.

Okrem sťahovania skladov nájdete v našej ponuke služieb aj sťahovanie ostatných druhov priestorov (bytov a rodinných domov, firiem, garáži atď.), ako aj ostatné doplnkové služby, ktoré sa so sťahovaním priestorov spájajú.

sťahovanie skladov Bratislava

PRIEBEH

Chceli by ste vedieť, ako také sťahovanie skladu u nás prebieha? V prvom rade prídeme na krátku obhliadku oboch nehnuteľností, v rámci ktorých sa bude sťahovať (tá je samozrejme zadarmo), aby sme vedeli stanoviť čo najefektívnejší spôsob sťahovania a boli schopní vytvoriť adekvátnu cenovú ponuku. Alternatívou tvorby cenovej ponuky je poslať nám aktuálne fotky a informácie. Následne sa v prípade akceptovania našej ponuky dohodne termín realizácie sťahovania skladu a všetko ostatné je na nás, vy už nič viac riešiť nemusíte.

CENNÍK

Orientačné ceny sťahovaniaCena
presťahovanie skladuDOHODOU
  • Cena závisí od viacerých faktorov, ako napríklad množstvo, váha, veľkosť sťahovaného tovaru atď.
  • Pri vytváraní cenovej ponuky je nutné uvádzať presné a pravdivé informácie, v opačnom prípade sa cenová ponuka môže meniť
  • Kompletný cenník všetkých služieb si môžete pozrieť na tejto podstránke

PREČO PRÁVE MY

poskytujeme bezplatnú a nezáväznú obhliadku priestorov

vytvárame nezáväznú cenovú ponuku na mieru zdarma

pôvodnú cenovú ponuku nikdy nenavyšujeme

u nás platíte iba za reálny objem vykonaných prác

máme transparentné ceny bez skrytých poplatkov

nie sme platcami DPH, takže s nami ušetríte 20%

požičiavame 15 krabíc na sťahovanie zdarma

služby poskytujeme nonstop (víkendy, sviatky, noc) bez príplatkov

prvú hodinu dopravy a prepravy si neúčtujeme (platí pri sťahovaní)

každý náklad pred sťahovaním poistíme

nábytok, ako aj iný majetok sťahujeme už od jedného kusu

sťahovacie služby poskytujeme aj do zahraničia