Nechajte si vytvoriť nezáväznú
cenovú ponuku zdarma

LIKVIDÁCIA A ODVOZ STAVEBNÉHO ODPADU

Ste v procese výstavby alebo dokončovania nového bývania? Nahromadil sa vám stavebný odpad, ktorého sa potrebujete efektívne zbaviť? Radi to pre vás urobíme. Poskytujeme profesionálny a spoľahlivý odvoz stavebného odpadu v Bratislave a blízkom okolí za veľmi výhodnú cenu.

Nelámte si viac hlavu nad riešením odvozu stavebnej sute zo staveniska a nechajte to na skúsený tím odborníkov z EMTEGO, s.r.o. Súčasťou služby odvozu stavebného odpadu v Bratislave a okolí je samozrejme aj jeho likvidácia. Doprajte si komfort našich služieb a garantujeme vám, že po ukončení našej spolupráce budete maximálne spokojný.

Okrem odvozu stavebnej sute vám ponúkame aj odvoz ďalších predmetov (napríklad železa, starého nábytku a pod.). Zároveň si neváhajte prezrieť aj naše doplnkové služby súvisiace so sťahovaním, vypratávaním a odvozom odpadu.

odvoz stavebného odpadu Bratislava

PRIEBEH

Chceli by ste vedieť, ako taký odvoz stavebného odpadu (sute) s nami prebieha? V prvom rade prídeme na bezplatnú obhliadku, aby sme boli schopní stanoviť čo najefektívnejší spôsob vykonania práce a vedeli vytvoriť zodpovedajúcu cenovú ponuku. Alternatívou tvorby cenovej ponuky je poslať nám aktuálne fotky a informácie. Potom, ak dôjde k akceptovaniu našej ponuky, dohodne sa termín vykonania odvozu stavebného odpadu a všetko ostatné je na nás, vy sa už o nič viac starať nemusíte.

CENNÍK

SlužbaCena
odvoz a likvidácia stavebného odpaduDOHODOU
  • Cena závisí od viacerých faktorov, ako napríklad množstvo, váha, veľkosť vypratávaného majetku atď.
  • Pri vytváraní cenovej ponuky je nutné uvádzať presné a pravdivé informácie, v opačnom prípade sa cenová ponuka môže meniť
  • Kompletný cenník všetkých služieb si môžete pozrieť na tejto podstránke

PREČO PRÁVE MY

poskytujeme bezplatnú a nezáväznú obhliadku priestorov

vytvárame nezáväznú cenovú ponuku na mieru zdarma

pôvodnú cenovú ponuku nikdy nenavyšujeme

u nás platíte iba za reálny objem vykonaných prác

máme transparentné ceny bez skrytých poplatkov

nie sme platcami DPH, takže s nami ušetríte 20%

služby poskytujeme nonstop (víkendy, sviatky, noc) bez príplatkov

naše služby poskytujeme aj do zahraničia