Nechajte si vytvoriť nezáväznú
cenovú ponuku zdarma

Búracie práce

Máte v pláne búracie práce v Bratislave a okolí a hľadáte na vykonanie tejto činnosti spoľahlivú a skúsenú firmu? Radi sa o to postaráme. Poskytujeme profesionálne a cenovo výhodné búracie práce v Bratislave a okolí, s ktorými budete zaručene spokojný. Nezáleží na tom, či sa jedná o búranie steny, búranie priečky alebo vytrhávanie podlahy či kachličiek, radi vám pomôžeme so všetkým, čo potrebujete.

Okrem vykonania samotných búracích prác vieme zabezpečiť aj odvoz stavebného odpadu, ktorý pri búraní vznikne, takže nemusíte strácať čas hľadaním ďalšej firmy.

Nelámte si viac hlavu nad riešením búracích prác v Bratislave a okolí a nechajte to na odborníkov z EMTEGO, s.r.o., ktorí majú bohaté skúsenosti.

Okrem búracích prác vám ponúkame aj komplexné rekonštrukcie bytov a rodinných domov, ako aj ďalšie sťahovacie, resp. doplnkové služby. Stačí si vybrať a kontaktovať nás prostredníctvom mailovej adresy info@stahovanie-emtego.sk, na telefónnom čísle 0904 093 193 alebo prostredníctvom kontaktného formulára.

búracie práce Bratislava

PRIEBEH

Zaujíma vás, ako také búracie práce od našej firmy prebiehajú? Na úvod prídeme na krátku obhliadku nehnuteľnosti (ktorá je samozrejme vždy zadarmo), aby sme boli schopní stanoviť čo najefektívnejší spôsob realizácie búracích prác a vytvoriť adekvátnu cenovú ponuku. Následne, ak dôjde k akceptácií našej ponuky, dohodne sa termín vykonania samotných búracích prác a všetko ostatné je na nás, vy sa už o nič viac starať nemusíte.

CENNÍK

SlužbaCena
Búracie práceDOHODOU

PREČO PRÁVE MY

poskytujeme bezplatnú a nezáväznú obhliadku priestorov

vytvárame nezáväznú cenovú ponuku na mieru zdarma

pôvodnú cenovú ponuku nikdy nenavyšujeme

u nás platíte iba za reálny objem vykonaných prác

máme transparentné ceny bez skrytých poplatkov

nie sme platcami DPH, takže s nami ušetríte 20%

služby poskytujeme nonstop (víkendy, sviatky, noc) bez príplatkov

naše služby poskytujeme aj do zahraničia