Nechajte si vytvoriť nezáväznú
cenovú ponuku zdarma

SŤAHOVANIE KLAVÍROV

Máte doma klavír alebo piáno a čaká vás v blízkej budúcnosti sťahovanie? Hľadáte spoľahlivú sťahovaciu firmu, ktorá by sa to postarala? Radi to pre vás urobíme. Ponúkame komplexné a cenovo výhodné sťahovacie služby vrátane sťahovania klavírov v Bratislave a blízkom okolí (tak ako všetkých ostatných ťažkých bremien).

Ušetrite si zbytočné komplikácie a nechajte sťahovanie vášho klavíra na profesionálov, ktorí majú okrem skúseností aj potrebné pomôcky a vybavenie. Preto, ak hľadáte spoľahlivé a lacné sťahovanie klavírov v Bratislave a blízkom okolí, obráťte sa na nás - EMTEGO, s.r.o., garancia vašej spokojnosti.

Okrem sťahovania klavírov a pián vám samozrejme ponúkame aj sťahovanie všetkých ostatných predmetov a majetku (nábytku, trezorov, sôch, starožitností a pod.), ako aj všetkých druhov priestorov (bytov a rodinných domov, firiem, kancelárií, skladov atď.), Rovnako si prezrite aj naše doplnkové služby, ktoré sa so sťahovaním spájajú.

sťahovanie klavírov Bratislava

PRIEBEH

Zaujíma vás, ako také sťahovanie klavírov a pián u nás prebieha? V prvom rade prídeme na krátku obhliadku oboch nehnuteľností, ktorých sa sťahovanie týka (tá je samozrejme zdarma), aby sme boli schopní stanoviť čo najefektívnejší spôsob sťahovania a samozrejme vytvoriť cenovú ponuku. Potom, ak dôjde k dohode, dohodne sa termín vykonania samotného sťahovania klavíra alebo piána a všetko ostatné je na nás, vy sa už o nič starať nemusíte.

CENNÍK

Orientačné ceny sťahovaniaCena
presťahovanie klavíraDOHODOU
  • Cena závisí od viacerých faktorov, ako napríklad množstvo, váha, veľkosť sťahovaného tovaru atď.
  • Pri vytváraní cenovej ponuky je nutné uvádzať presné a pravdivé informácie, v opačnom prípade sa cenová ponuka môže meniť
  • Kompletný cenník všetkých služieb si môžete pozrieť na tejto podstránke